MY CHİLD LEBENSBORN PREMİUM V1.7.102 MOD APK – PARA HİLELİ

İsim My Child Lebensborn… My Child Lebensborn is the most famous version in the My Child Lebensborn series of publisher Sarepta Studio
Yayıncı
Tür Genel
Boyut 121 MB
Versiyon 1.7.102
Mod Version 1.7.102
Total installs 10.000.000
Güncelleme 15 Ağu 2022
Android Android Genel
4,5 ( 366 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

5/5 - (2 votes)

MY CHİLD LEBENSBORN PREMİUM V1.7.102 MOD APK, My Child Lebensborn, Children Born of War’ın kaderini deneyimlemenizi sağlayan, karanlık bir tamagotchi olan hikaye odaklı bir yetiştirme oyunudur. Karin ve Klaus’a göz kulak olun ve savaş sonrası bir toplumda hayatta kalmalarına yardımcı olun. Anne babalarına ne olduğunu öğrenin ve daha iyi bir gelecek bulmaya çalışın. 2. Dünya Savaşı sonrası Norveç’te Klaus veya Karin’i evlat edin – sana ihtiyaçları var.

 

My Child lebensborn, türü ve temayı benzersiz bir şekilde birleştirir. Klaus veya Karin’in evlat edinen ebeveyni olarak oynayın ve küçük çocuğunuza mirasları nedeniyle karşılaştıkları sorunlarda rehberlik edin.

Seçimler yoluyla çocuğun duygularını, kişiliğini ve dünya görüşünü etkileyin. Gerçek olaylara dayanan sürükleyici bir hikayeyi keşfedin. Çalıştıkça, yemek pişirirken, el işi yaparken ve oynayarak para kazanın. Çocuğa hayatının zor bir yılında rehberlik ederken zamanınızı ve kaynaklarınızı yönetin.

Oyun, Sarepta stüdyosu (Geliştiriciler) ve Teknopilot (Yapımcı) işbirliğiyle bir multimedya projesi olarak piyasaya sürüldü. Oyun, Lebensborn çocuklarının gerçek tarihine değiniyor. Oyundaki olaylar, gerçek hayattaki Lebensborn’un başına gelenlerin yansımasıdır – onlarla yapılan röportajlardan esinlenilmiştir.

Oyun, “Games Beyond Entertainment” kategorisinde BAFTA da dahil olmak üzere birçok ödül kazandı.

Oyunu mobil (Android ve iOS), PC (Steam) ve Konsolda (Playstation, Xbox, Switch) edinebilirsiniz.

MY CHİLD LEBENSBORN PREMİUM V1.7.102 MOD APK – PARA HİLELİ 1 – my child lebensborn mod apk indir 2023 1
my child lebensborn mod apk indir 2023

Bu Makaleyi Keşfedin

Gelişim

Elin Festøy, lebensborn’un çocukları hakkında bir belgesel hazırlarken, bunun yerine daha geniş bir izleyici kitlesinde çocuklar için empati uyandıracak bir projeye odaklanmaya karar verdi. Halihazırda bir çocuk yetiştirme oyunu geliştirmekte olan bir geliştirici olan geliştirici Catharina Bøhler ile tanıştı ve Festøy’nin “belgesel oyunu” dediği şeyi yarattılar.

My Child Lebensborn Apk Türkçe

Festøy, bir belgesel filmin sadece yaşlı insanlar hakkında savaş hakkında konuşan bir film olacağından endişeliydi ve bir video oyununun çocukların içinden geçmek zorunda oldukları hikayeyi göstermek için daha iyi çalışacağını hissetti. Festøy, “İnsanların o çocuklar için nasıl bir his olduğunu bilmelerini sağlamak istiyoruz” dedi. “Nefret bitene kadar savaşın nasıl bitmediğini vurgulamak istiyoruz. Oyunumuz, nefret dolu bir toplumda büyümenin nasıl bir şey olduğunu ilk elden deneyimlemenizi sağlayacak bir simülatör olacak, daha büyük olan yerine çocuğun durumuna odaklanacak.” anlaşmazlık.” Oyun, Almanya’da gamalı haçı sergilemesine izin verilen ilk video oyunu oyunları dalgası arasındaydı. Oyun, kısmen Norveç hükümeti sanat hibesi ve kısmen de başarılı bir Kickstarter kampanyası aracılığıyla finanse edildi.

 

Farklı bir zaman ve yerde Klaus veya Karin ile ilgilendiğiniz My Child Lebensborn’un duygusal halefi olarak tanımlanan My Child’ın devam oyunu erken geliştirme aşamasındadır. Oyunun henüz bir çıkış tarihi yok.

MY CHİLD LEBENSBORN PREMİUM V1.7.102 MOD APK – PARA HİLELİ 2 – my child lebensborn mod apk 3
my child lebensborn mod apk

My Child Lebensborn Apk Full

Gözden geçirenler, oyunun karanlık hikayesi nedeniyle eğlenceli olmadığını, ancak oyunun oyuncular için önemli dersler verdiğini ve yine de oynamaya değer bir deneyim olduğunu düşündüklerini söylediler. Polygon’dan Colin Campbell, Lebensborn’u “bir tür zorbalık yönetimi simülasyonu” olarak tanımladı ve oyunu rahatsız edici bir deneyim olduğu için övdü. Der Spiegel’den Matthias Kreienbrink, oyunu “eğlenceli değil” olarak nitelendirdi ancak bunun “kısmen iç karartıcı, kısmen aydınlatıcı” bir deneyim olduğunu kaydetti. The Guardian’dan Simon Parkin, oyunun “şiddetli ve korkusuz” olduğunu ve oyunun tarihte bir zaman portresi olarak başarılı olmasına rağmen, “zor bir yolculuk – baskıcı, psikolojik olarak yorucu ve tekrarlayan” olduğunu hissetti. Pocket Gamer’dan Emily Sowden, bunun “bir fincan kahve fiyatına” değecek bir eğitim deneyimi olduğunu hissetti.

Oyun, 4 Nisan 2019’da düzenlenen 15. İngiliz Akademi Oyun Ödülleri’nde İngiliz Film ve Televizyon Sanatları Akademisi’nden (BAFTA) 2018 BAFTA Oyun Ödülü’nü “Eğlencenin ötesinde bir oyun” olarak kazandı.

Kamera Arkası

My Child lebensborn, Alman paramiliter örgütü SS tarafından oluşturulan ve Nazi Almanyası tarafından desteklenen gerçek hayat lebensborn programına dayanmaktadır. Lebensborn terimi, “Yaşam Pınarı” anlamına gelir. İkinci Dünya Savaşı sona erdiğinde, hayatta kalan birçok Lebensborn kötü muamele gördü ve çoğu zaman dışlanmaya maruz kaldı. Hikayeleri oyun için ilham kaynağı oldu.

Rating

4.1

( 10 Votes )
Please Rate!
MY CHİLD LEBENSBORN PREMİUM V1.7.102 MOD APK – PARA HİLELİ

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (121 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın My Child Lebensborn Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (2 votes)

Tüm Versiyonlar

MY CHİLD LEBENSBORN PREMİUM V1.7.102 MOD APK – PARA HİLELİ
MY CHİLD LEBENSBORN PREMİUM V1.7.102 MOD APK – PARA HİLELİ 1.7.102 apk
Şubat 20, 2023 121 MB

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X