Hello Neighbor V1.0.53 Mod Apk İndir 2023 – Tüm Bölümler Açık

İsim Hello Neighbor… Hello Neighbor is the most famous version in the Hello Neighbor series of publisher tinyBuild
Yayıncı
Tür Action Oyunları
Boyut 1,2 GB
Versiyon 1.0
Mod Version 1.0
Total installs 446,000
Güncelleme 14 Haziran 2022
Android Android Action Oyunları
4,2 ( 279 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir


4.4/5 - (5 votes)

Bu, zor Komşular hakkında bir oyundur. Hello Neighbor oyununda buraya yeni taşınan sakinsiniz. Heyecanla evi topladığınızda, yeni bir hayata başlamaya hazır olduğunuzda, ancak çok garip bir şeyle karşılaştığınızda – komşunuz tam anlamıyla bir sapık.
Aslında buraya ilk geldiğinizde tuhaflığı fark etmiş olmanız gerekirdi. Evin etrafına bakın, komşunuza bakın?

Yetmiş sekiz kat yüksek ah, ama bu aynı kapalı tetris oynamakla aynı şekil. Çocuklar nasıl oluyor? İşte mimarın mekaniği bu kadar güzel değil ama yıkılmamış bu evi tasarlamak için ah. Ev yel değirmenleri rüzgar gücü olarak anlaşılabilir, ancak evin dışındaki aynı yolun “ray”ı nedir? Kimin evinde küçük bir tren olacak ah.

Daha da tuhafı, komşunuzu ziyaret etmeye hazır olduğunuzda, onun tepkisi şaşırtıcı derecede yoğundu. Evine yaklaşmanıza bile izin vermedi. Yaklaştığınızı anladığınızda, deli gibi koşarak size şiddetle öğretecektir. Görünüşü korkunç.

Birkaç günlük karanlık gözlemden sonra, daha tuhaf bir şey buldun. Bunca gündür, şiddetli komşu komşularınızın yanı sıra, evi görmediğiniz başka insanların faaliyetleri de var. Ama evden çıkan kadın ve çocukların sesini net bir şekilde duydunuz ve ağlıyor gibi mi görünüyorsunuz? Ah canım, ne yapıyor? Aile içi şiddet sanatçısı mı? Sapık Katil mi? Yoksa terörist mi?

Hello Neighbor V1.0.53 Mod Apk İndir 2023 – Tüm Bölümler Açık 1 – Hello Neighbor Mod Apk scaled
Hello Neighbor Mod Apk İndir

Hello Neighbor Mod Apk Android

Böyle garip bir durumu görmek için, bu oyunun kahramanı olarak, film ve televizyon dizilerindeki, oyunlardaki ve edebi eserlerdeki birçok kahraman gibi, öne çıkmaya karar verdiniz, evini görmek için bu sapık komşunun gerçek yüzünü ortaya çıkarmaya hazırsınız. son Gizli herhangi bir sır.

Oyun başladıktan sonra onunla komşunun evinde saklanıp aramak, o keşfetmeden evi keşfetmek, son “gizemli odaya” girmenin yolunu bulmak, komşuların arkasındaki sırları ortaya çıkarmak istiyorsunuz.

Rakibinin tek bir komşusu olmasına rağmen odanın içinde ve dışında devriye gezerken çok dikkatlidir ve biraz hareketle hızlı hareket edecektir. Komşular yakına geldiklerinde özel efekt ve resim performansına sahip olacaklar. Bu noktada oyun çok iyi, çok baskıcı. Ve komşulardan kaçınmak için dolaplarda veya yatak komşularında gezinmek veya bir pencereyi kırmak veya bir kapıyı kapatmak için bir şey almak gibi ileri stratejiler yapmak için odanızdaki öğeleri makul bir şekilde kullanmanız gerekir. Komşular başka yerlere çekilir, veya komşuları baştan çıkarmak için sesi kullanın, kendi tuzak raflarına basmasına izin verin. Oyunun büyük bir kısmı eşyalar, tabaklar, şişeler, çöpler veya başka bir şeyle etkileşime girebilir.

Ancak şunu söylemekten başka çarem yok, komşular sapık gibi görünseler de “sadece kapıyı kırmak, insanların camlarını kırmak, gizlice başka birinin evine girmek, ortalığı karıştırmak, evdeki eşyaları karıştırmak” gibi görünüyor. “Komşuya sapık deme hakkı ……

Keşif ilerledikçe, tüm oda zayıflıyor ve sessizleşiyor gibi görünüyor. Birincisi, odanın boyutu, geçen yıldan başlayarak, oyun kademeli olarak dört test sürümü yayınladı, her güncellemede, komşuların evleri giderek daha fazla içerik keşfetmeye açılıyor, ancak evin panoramasına göre spekülasyon, oranın test versiyonu sadece küçük bir kısım olmalıdır.

Bir başka şaşırtıcı ama aynı zamanda oyunu daha da çekici kılan, oyunun gösterdiği şeydir. Keşfetmeye devam ettikçe, odanın içindekiler o kadar da tuhaf değil, onu tuhaf olarak tanımlamak daha iyi. Manken yığınlarının herhangi bir sorun göstermediğini düşünüyorsanız, o zaman bu odada mezarlıklar ve köpekbalıkları gördüğünüzde ne düşünüyorsunuz?

Bir köpekbalığı yetiştirmek için odada bir mezarlık olan komşum nedir?

Bunlar, içeriğin mevcut test sürümlerinden bazılarıdır, güncellemenin test sürümü ile oyun basit içerik giderek zenginleşir. Her betanın içeriği ani bir sondur, ancak yazarın dikkatlice tasarladığı hayal gücünü ön plana çıkararak gömmüştür. Örneğin, girilemeyen bir odanın dışındaki odadan gelen kadın ve çocukların sesini duyabilirsiniz veya gizemli bir odada şeytanın şeytanına benzer bir pentagram daire bulabilirsiniz. Yere inen Mum ışığında başka bir merdiven var.

Hello Neighbor V1.0.53 Mod Apk İndir 2023 – Tüm Bölümler Açık 2 – Hello Neighbor Mod Apk2 scaled
Hello Neighbor Mod Apk İndir

Hello Neighbor Mod Nasıl Yüklenir?

İçeriğin tasarımı ve ipucu, duyurunun en başından itibaren oyuncuların dikkatini çok fazla çekti ve oyunun içinden ve dışından birçok ilginç şey ortaya çıkarıldı. Mesela herkes çok merak ediyor, böylesine büyük ve çeşitli bir ev yaptık ve komşuların anormal davranışları sonunda ne oldu? Komşuların kimliği, oyun yazarının açtığı deliklerden sadece biri ve betada daha birçok kafa karıştırıcı şey var. Örneğin, henüz keşfedilmemiş roller coaster rayları ve trenler ve odadaki birçok eğlence parkındaki eğlence yerleri, kör küçük çocukla bir ilgisi varmış gibi görünüyor.

Rating

4.6

( 15 Votes )
Please Rate!
Hello Neighbor V1.0.53 Mod Apk İndir 2023 – Tüm Bölümler Açık

No votes so far! Be the first to rate this post.
Apk İndir (1,2 GB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Hello Neighbor Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
4.4/5 - (5 votes)

Tüm Versiyonlar

Hello Neighbor V1.0.53 Mod Apk İndir 2023 – Tüm Bölümler Açık
Hello Neighbor V1.0.53 Mod Apk İndir 2023 – Tüm Bölümler Açık 1.0 apk
Şubat 21, 2023 1,2 GB

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X