Grand Theft Auto: San Andreas Para Hileli Mod Apk İndir 2023

İsim Grand Theft Auto: San Andreas… Grand Theft Auto: San Andreas is the most famous version in the Grand Theft Auto: San Andreas series of publisher Rockstar Games
Yayıncı
Tür Action Oyunları
Boyut 2 GB
Versiyon 2.10
Mod Version 2.10
Total installs 1.000.000+
Güncelleme 18 Ağu 2022
Android Android Action Oyunları
3,3 ( 939 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

Grand Theft Auto: San Andreas’ta birçok aksiyon-macera sahnesi ile Carl Johnson isimli bir suçluyu canlandıracaksınız. Rockstar Games oyunu yayınlıyor ve bu, Grand Theft Auto serisinin üçüncü bölümü. Oyuncuların istedikleri zaman keşfetmeleri ve oyundaki diğer birçok karakterle etkileşime girmeleri için geniş bir dünya bağlamında. Oyunda olay örgüsünü fethetmek, boş zamanınız olduğunda eğlendirmek için benzersiz bir oyuna hızlıca sahip olmak için pek çok ilginç şey sizi bekliyor.

Gta San Andreas Apk Mod İndir 2023

Memleketinize geri bırakıldıktan sonra, bir yeraltı savaşına yakalanıyorsunuz. Çetelerin ve suçluların dünyasında, yolsuzluğun güçleriyle ve diğer birçok çatışmacı güçle yüzleşeceksiniz. Savaşınız, şehirler, önemli noktalar ve Los Angeles’taki isyanların gerçek olayları gibi oyuna getirilen gerçek yaşam unsurları dahil olmak üzere ABD’nin San Andreas eyaletinde gerçekleşecek.

Grand Theft Auto: San Andreas Para Hileli Mod Apk İndir 2023 1 – Grand Theft Auto San Andreas Mod Apk scaled
Grand Theft Auto San Andreas Mod Apk İndir 2023

Gta San Andreas Hileli Mod Apk İndir

Pek çok yeni mekanikle rol oynama, oyuncuların önceki taksitlere göre daha fazla etkinliğe katılmasına olanak tanır. Oynanış esas olarak oyuncuya yeraltı dünyasındaki tehlikeli unsurlardan oluşan bir ortam sağlamak için tasarlanmış 3. şahıs atış ve yarış oyunlarında geliştirilmiştir. Hatta oyuncuların deneyimleyebileceği çeşitli aktiviteler sunan Grand Theft Auto: San Andreas’ta yüzebilir ve tırmanabilirsiniz.
Sadece atış yapmak ve birçok kişiyle yarışmakla kalmıyor, aynı zamanda araba, otobüs, helikopter gibi birçok farklı türdeki kara ve hava aracını da dilediğiniz gibi kontrol edebiliyorsunuz. Belirli atanan görevleri tamamlamanın yanı sıra, oyuncular kendileri için nasıl oynayacaklarını seçmekte de özgürdürler. Canınız sıkıldığında ya da kavga etmek istemediğinizde çevredeki manzarayı görmek için şehri dolaşabilirsiniz.

Grand Theft Auto: San Andreas Para Hileli Mod Apk İndir 2023 2 – Grand Theft Auto San Andreas Mod Apk2 scaled
Grand Theft Auto San Andreas Mod Apk İndir 2023

Lütfen çevrenizdekilerle agresif bir şekilde kendinize bir anlaşmazlık kargaşası yaşatın. Sadece bu da değil, polis gücünün dikkatini çekmek için başkalarını öldürebilir veya kamu mallarını yok edebilir, daha fazla kar elde etmek için tehlike seviyenizi artırabilirsiniz. Göreve bağlı olarak, suç seviyesini artırmak için harekete geçmeniz gerekiyor. Taksi şoförü olmak veya hırsızlık yapmak gibi yan görevler bazen basittir, size daha fazla gelir sağlar.

Rating

4.5

( 2 Votes )
Please Rate!
Grand Theft Auto: San Andreas Para Hileli Mod Apk İndir 2023

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (2 GB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Grand Theft Auto: San Andreas Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Grand Theft Auto: San Andreas Para Hileli Mod Apk İndir 2023
Grand Theft Auto: San Andreas Para Hileli Mod Apk İndir 2023 2.10 apk
Şubat 21, 2023 2 GB

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X