Gaming Mode: Oyun hızlandırıcı

İsim Gaming Mode: Oyun hızlandırıcı… Gaming Mode: Oyun hızlandırıcı is the most famous version in the Gaming Mode: Oyun hızlandırıcı series of publisher ZipoApps
Yayıncı ZipoApps
Tür Araçlar Uygulamaları
Boyut 10 MB
Versiyon 1.8.6.1
Mod Version 1.8.6.1
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 3 Kasım 2021
MOD PRO Kilidi Açıldı
Android Android Araçlar Uygulamaları
4,5 ( 415 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

Gaming Mode Pro Apk, oyun oynamanızı destekleyen ve eğlencenizi kapsamlı bir şekilde sağlayan bir uygulamadır. Can sıkıcı unsurlar engellendiği için beğendiğiniz oyunu oynarken herhangi bir sorun yaşamazsınız. Aynı zamanda bir oyuna özel özellikleri özelleştirebilir ve optimum bir deneyim yaratabilirsiniz. Ayrıca uygulama, oyun sürecinizi daha hızlı ve arama yapmak için zaman kaybetmeden başlatmanıza yardımcı olacak bir özelliği de entegre eder.

Bu Makaleyi Keşfedin

Gaming Mode Pro Apk

Gaming Mode Pro Apk

OYUNLARI SORUNSUZ OYNAMANIZA YARDIMCI OLUN

Gaming Mode Booster Pro Apk, Oyun Modunda oyuncular, oyun sırasında kendi deneyimlerinizi yaşamanıza yardımcı olmak için kolayca özelleştirebileceğiniz özellikleri hızla bulacaktır. Ayrıca, oynadığınız her oyun için bu ayarları manuel olarak optimize edebileceğiniz için daha sorunsuz ve daha ayrıntılı bir deneyim hedefliyor. Dolayısıyla uygulamadaki özelliklerin kullanımının basit olduğu, kullanım sürecinde çok fazla zorluk çekmeyeceğiniz söylenebilir.

OYNAMAK İSTEDİĞİNİZ OYUNLARI SEÇİN

Gaming Mode App Download, Oyun Modu’nu açtığınızda, arayüzünün basit olduğunu göreceksiniz ve ekranın alt köşesinde bir düğme göreceksiniz. Sıklıkla oynadığınız oyunları manuel olarak eklemenizi sağlayacak butondur ve uygulamanın özellikleri sadece onlara odaklanacaktır. Her oyunda bir daire düğmesi ve bir dişli düğmesi göreceksiniz. Gaming Mode Beta, Yuvarlak düğme, deneyimlemeniz için oyunu açma rolünü üstlenecek ve vitesi seçtiğinizde özelleştirmeler görünecektir.

Gaming Mode Pro Apk Gaming Mode Pro Apk

DENEYİM OLDUĞU GİBİ ELEMANLARI AYARLAYIN

Gaming Mode Msi, Kullanmak isteyeceğiniz özellik, Oyun Modunun bir oyunun parlaklığını ve ses faktörlerini ayarlama yeteneğidir. Bu öğelerin seviyelerini istediğiniz gibi manuel olarak ayarlayabilirsiniz ve ayarları tekrar gözden geçirmeniz gerekmez. Aynı zamanda kurduğunuz oyundaki vitesin maviye döndüğünü görebiliyorsunuz ve bu özelliğin ayarlandığı sinyalini veriyor. Ayrıca özelliklerin doğru çalışması için bu uygulamayı kullanarak oyunu çalıştırmanız gerekiyor.

SİZİ RAHATSIZ EDEN ŞİKAYETLERDEN KURTARIN

Gaming Mode Android, Seveceğiniz bir sonraki özellik, çevrimiçi oyunlarınızın kalitesini etkileyen bazı gereksiz ve yaygın faktörleri tamamen engelleyebilmenizdir. Özellikle, kullanıcılar oyun oynarken bildirimler ve aramalar artık engellenebilir. Rahatsız edici bir aramanın gelip oyununuzu kesintiye uğratması sorununu yaşamayacaksınız. Ayrıca, aramayı özelleştir’e dokunduğunuzda, gelişmiş öğeleri bulabilir ve aramaları daha mantıklı bir şekilde engelleyebilirsiniz.

Gaming Mode Pro Apk Gaming Mode Pro Apk Gaming Mode Pro Apk

OYUN OYNARKEN CİHAZ YAPILANDIRMASINI OPTİMİZE EDİN

Gaming Mode Pro Apk, gibi oyun uygulamalarında sıklıkla bulacağınız bir özellik, oyun oynarken cihazın yapılandırmasını optimize etmenizdir. Özellikle, her şeyi oyun sürecine odaklayabilir ve arka planda çalışanlar gibi gereksiz öğeleri göz ardı edebilirsiniz. Bu uygulamalar genellikle cihazın performansını ve Ram’ini etkiler. Böylece oynarken bunları kolayca devre dışı bırakabilirsiniz.

KOLAY OYUN KULLANIMI İÇİN BİR WIDGET AYARLAYIN

Gaming Mode Pro Apk, Bulacağınız ve kolayca seveceğiniz bir başka yararlı özellik, ana ekranınızda bir uygulama widget’ı kurmaktır. Böylece sadece birkaç kolay dokunuşla sevdiğiniz oyuna başlayabilirsiniz. Aynı zamanda basitliğine rağmen, uygulamayı aramalarına gerek kalmadığında birçok oyuncu için avantajlı olacaktır. Bu uygulamayı sadece oyunla ilgili bazı ayarları öncekiler uygun olmadığında değiştirmeniz gerektiğinde açıyorsunuz.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Gaming Mode: Oyun hızlandırıcı

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (10 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Gaming Mode: Oyun hızlandırıcı Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Gaming Mode: Oyun hızlandırıcı
Gaming Mode: Oyun hızlandırıcı 1.8.6.1 MOD
Ekim 29, 2021 10 MB

Mod İçeriği:

PRO Kilidi Açıldı

'dan daha fazlasıZipoApps

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X