EverMerge Para ve Elmas Hilesi v1.25.1 MOD APK İndir - HİLEAPK.NET - Android Apk İndir

EverMerge

Android Android Bulmaca Oyunları
İsim EverMerge EverMerge is the most famous version in the EverMerge series of publisher Big Fish Games
Yayıncı Big Fish Games
Tür Bulmaca Oyunları
Boyut 100 MB
Versiyon 1.25.1
Mod Sürümü 1.25.1
Toplam Yükleme 10,000,000+
İçerik Derecelendirme PEGI 3
Güncelleme 19 Ekim 2021
MOD Bilgisi? Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Toplam İndirme 463 Kişi
4.5 ( 257 ratings )
Price: $0
İndir
  • Sınırsız Para
  • Sınırsız Mücevher
  • Sınırsız Yıldız
  • sınırsız enerji
(Harcama sırasında tümü azalmaz)  
5/5 - (2 votes)

EverMerge Para ve Elmas Hilesi, Günümüzün oyun dünyasının gelişimi ve yaratıcılığı, insanlara rahatlamak veya arkadaşlarına eşlik etmek için her zaman yeni eğlenceler sunar. Bu makale , birçok eğlence ve fantezi unsurunu diğer oyunlarda sıklıkla bulunan birçok tanıdık oyun mekaniği ile birleştiren bir oyun olan EverMerge’i tanıtacaktır . Bu oyuna gelince, oyuncular dünyalarını istedikleri her şeyle inşa edebilir ve hatta yeni sürprizler yaratmak için nesneleri veya birimleri birleştirebilirler. Oyuncular ayrıca kendilerine canlı ve hareketli bir şehir yaratarak birçok farklı mimari kültüre erişme fırsatına sahip olacaklar.

EverMerge Para ve Elmas Hilesi

EverMerge Para ve Elmas HilesiEverMerge Para ve Elmas Hilesi

ETKİLEYİCİ OYUN VE GÜZEL HİKAYE

EverMerge Para ve Elmas Hilesi, oynanışının inşa ve birleştirme simülasyon mekaniği ile oyuncuları eğlendirmeye odaklandığı, samimi ve eğlenceli bir oyundur. Oyuncular kasabalarıyla istediklerini inşa edebilir ve aynı şeyleri daha gelişmiş bir nesnede birleştirebilir. Oyun daha üstün özellikler sunacak, oynanışı daha zengin hale getirecek ve oyuncular dünya çapında evermerge app store görünen sayısız mini oyunla eğlenecekler. Oyun, oyuncuların sırları keşfedip bulabileceği, böylece şehri genişletip birçok ünvan kazanabileceği bir keşif sistemidir.

ŞEHRİNİZİ ÇEŞİTLİ YAPILARLA İNŞA EDİN

EverMerge Para ve Elmas Hilesi, Oyun, oyunun yapı içeriğini zenginleştirmek için çeşitli mimari kültürleri kullanır. Oyuncular, birçok çekici seçeneğe ve hatta oyuncunun dünyasını ve kasabasını canlandıran birçok fanteziden ilham alan mimariye sahip kasabalar inşa edebilirler. Tüm mimarilerin ayrı bir işlevi vardır, böylece şehrin evermerge apk hack büyümesine katkıda bulunur ve oyuncular işlevler oluşturmak veya yükseltmek için onlardan kaynak toplayabilir. Kasaba ayrıca ızgara çizgileriyle inşa edilecek, bu da oyuncuların kasabalarını organize etmesi, kasabayı güzel stillerle kaldırması ve süslemesi daha kolay.

 

EverMerge Nasıl Oynanır ?

BİR ÇİFTLİK YETİŞTİRİN VE OLGUN MEYVELER HASAT

EverMerge Para ve Elmas Hilesi, Çiftlik mekaniği vurgulanacak ve bu oyunda önemli bir unsur haline gelecek ve oyuncular çeşitli meyve veya bitki yetiştirebilecekler. Her meyvenin tam olarak büyümesi makul bir zaman alır ve oyuncuların satış elde etmek için onları hasat edebilir. Etkileyici olan, meyvelerin hayvan yetiştirmek veya diğer kasabalarla değiş tokuş yapmak gibi çeşitli amaçlar için kullanılabilmesidir. Oyuncu, daha fazlasını barındırmak için depoyu yükseltebilir ve daha fazla mahsul sonucu için tarım alanını genişletebilir. Ekinleri yetiştirmenin yanı sıra oyuncular, oyuncuların ham maddeler ve diğer benzerlikleri kullanarak yeni malzemeler elde ettiği çeşitli işleme evleri inşa edebilir.

EverMerge Para ve Elmas HilesiEverMerge Para ve Elmas HilesiEverMerge Para ve Elmas Hilesi

EverMerge Hileleri

GÖREVLERİ TAMAMLAYIN VE ŞEHRİNİZİ BÜYÜTÜN

EverMerge Para ve Elmas Hilesi, Oyuncunun şehri farklı alanlarla inşa edilmiştir ve her bölgenin rahatlama veya eğlence için kullanımı vardır. Ayrıca, görev sistemi sürekli yenilendiğinden ve çoğu zaman birçok evermerge hile ios çekici içeriğe sahip olduğundan makul bir gelir kaynağı olarak görülüyor. Birçok görev oyunculara büyük gelir getirebilir ve bazıları oyuncuların hayallerindeki kasabayı büyütmelerine yardımcı olacak birçok nadir öğe getirebilir.

EverMerge’in birleştirme ve inşaat simülasyonu mekaniği, oyunculara türde yeni bir deneyim sunmayı ve kendine özgü tarzlarıyla şehri rahatça inşa etmeyi vaat eden mükemmel bir eşleşmedir. evermerge mod apk Oyunla birlikte gelenler, maceralar, mimari kültür, görev sistemi ve oyuncuların keşfetmesi için birçok birleştirme dahil olmak üzere zengin ve etkileyici içeriktir. İnşa etmeyi, çiftlik yapmayı veya birleştirmeyi seviyorsanız, bu oyun mükemmel bir seçim olacak ve görülmeye değer.


İndir EverMerge

Şimdi İndir (100 MB)

Artık EverMerge 'yi ücretsiz indirmeye hazırsınız. Size önerilerimiz:

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (2 votes)

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.