eFootball 2022 Ücretsiz İndirme

by hileapk.net, Pazartesi, 4 Ekim 2021 (2 sene ago)
eFootball 2022 Ücretsiz İndirme

eFootball 2022 Ücretsiz İndirme, yapımcı firmanın yapmış olduğu açıklamalar ile mümkün hale geldi!

Konami firmasının 2022 yılında çıkaracağı oyun olan PES 22, yerini eFootball 2022’ye bırakmış durumda. Firmanın çıkaracağı yeni oyunun PES serisinin devamı yerine gelmeyeceği ve oyunun ücretsiz olacağı açıklanmıştı. PES serisi sayesinde muhteşem bir çıkış yakalayan firma, yaptığı davranış ile oyun severlerin ilgisini toplamayı başarmıştı. Konsol ve bilgisayar kullanıcıları için tamamen ücretsiz şekilde çıkan oyun Ekim ayının başında alacağı güncelleme ile birlikte tam sürümüne kavuşacak.

eFootball 2022 Ücretsiz İndirme Oyunun indirme haklarının Steam üzerinden paylaşıldığı biliniyor. Oyunu ücretsiz bir şekilde Steam platformu üzerinden indirmeniz mümkün.

eFootball 2022  Ücretsiz Nasıl Oynanır?

eFootball 2022, Konami Digital Entertainment tarafından 30 Eylül 2021 tarihinde ücretsiz olarak piyasaya sürüldü. 30 Eylül 2021 tarihinde piyasaya sürülen oyun PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One ve Windows için Steam üzerinde yayınlanmış durumda.

eFootball 2022 ücretsiz nasıl oynanır? Oyunu ücretsiz bir şekilde oynamak için Steam platformundan direkt olarak indirmesini yapmanız mümkün. Herhangi bir para ödemenize veya ücretsiz sürüm seçmeniz gerek bulunmuyor.

eFootball 2022 Ücretsiz İndirme

Oyunun ücretsiz versiyonunun çıkması oyun severleri oldukça heyecanlandırmıştı. Steam platformu üzerinden ücretsiz indirilen oyunda, Steam platformu üzerinde kötü yorumlar gelmeye başladı. Özellikle oyuncuların yüzlerinde yaptıkları grafikler ile sevilen PES serisinin devamı oyun severler tarafından pek hoş karşılanmadı.

Şirket Ekim ayının ilk haftasında gelecek olan güncelleme ile birlikte oyunda yer alan çoğu hatanın giderileceğini açıkladı. Aynı zamanda grafik güzelleştirmesi de gelecek olan büyük güncelleme içerisinde yer alıyor.

eFootball 2022  Online Match Kampanyası

eFootball 2022 Ücretsiz İndirme eFootball 2022 çıkışını kutlamak amacıyla lansman sırasında “Online Match(Çevrimiçi Maç)” kampanyası ve “WorldWide Clubs” etkinliği çıkarıldı. Bu etkinlikler sayesinde oyuncular daha keyifli bir şekilde oyunda mücadele edecekler.

eFootball 2022 çıkışının ardından oyuncuların ilgisini kazanmak için Online Match kampanyası başlatmış durumda. Oyuncular sonbahar güncellemesine kadar çevrimiçi maç oynayarak puan biriktirecekler. Bu puanlara oyun içerisinde “Chance Deal” adı veriliyor. Biriken bu puanlar sayesinde oyuna gelecek sonbahar güncellemesinde efsanevi kartlar alınabilir halde olacak. Oyuncular atmış oldukları çevrimiçi müsabaka sayısına göre puan biriktirebilirler.

Konomi Instagram hesabının paylaşımında Online Match kampanyası üzerinden kazanacağınız ödüller şu şekilde belirtilmiştir:

  • Chance Deal #1 –10 oyun sonrasında kazanılır.
  • Chance Deal #2 –15 ya da daha fazla oyun sonrasında kazanılır.
  • Chance Deal #3 –20 ya da daha fazla oyun sonrasında kazanılır.
    eFootball 2022 Ücretsiz İndirme

5/5 - (27 votes)

1 Yorumlar

  1. 2 sene ago

    Oyun oynarken artık canım sıkılmıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir