Dumb Ways to Die Para Hileli Mod 32.26.0 Apk İndir

İsim Dumb Ways to Die… Dumb Ways to Die is the most famous version in the Dumb Ways to Die series of publisher PlaySide Studios Ltd
Yayıncı
Tür Aksiyon Oyunları
Boyut 121 MB
Versiyon
Mod Version
Total installs 50.000.000
Güncelleme 14 Kas 2022
Android Android Aksiyon Oyunları
3,9 ( 475 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

Dumb Ways to Die, telefonda oynanan eğlenceli bir 2D atari oyunudur. Oyun ölüm, eğlence ve çizgi film karakterlerine dayanmaktadır. Komik çizgi film karakterlerinin yaşamları ve ölümleri hakkında komik videolar hazırlıyorsunuz. Oyun, 80’den fazla farklı eğlenceli mini seviye ile zengin içeriğe sahiptir. Senin görevin ilginç ölümler yaratmak ve tren istasyonun için tüm sevimli küçük karakterleri toplamaya çalışmak. Birçok seviyeyi tamamlıyorsunuz ve yüksek puanlar alıyorsunuz. Ardından, her şeyi başlatmak için ünlü müzik videosunun kilidini açarsınız. Oyun, neşe, heyecan ve hayattaki en tuhaf şeylerin bir karışımıdır.

Dumb Ways to Die Para Hileli Mod 32.26.0 Apk İndir 1 – Dumb Ways to Die scaled
Dumb Ways to Die Apk Mod

Dumb Ways To Die Game

Dumb Ways to Die, komik ölümlere vurgu yapıyor. Ateşten saçları ve hızlı adımlarla çılgın kahkahaları olan bir oyun göreceksiniz. Oyun hızlı düşünme, konsantrasyon ve atılganlık gerektirir. Ekranda hızlı bir şekilde doğru kararları vermeniz gerekiyor. Oyun ayrıca durumları çözmek için telefon dengesini kullanır. Dünyevi ölümden piranhaların yok oluşuna kadar deneyimlersiniz. Her durum değerli bonus puanlar getirir ve parayı yeni öğelerin kilidini açmak için kullanırsınız. Oyun aynı zamanda eşekarısı tarafından öldürülmek gibi doğa ile ilgili. Oyun, içerideki katilin psikolojik ölümü ya da yolları geçmenin saçmalığı gibi pek çok garip ölümü tanıtır. Daha tuhaf ölümleri tercih ediyorsanız, ekmek kızartma makinesi patlamasını, pilotların çılgın uçuşunu veya absürtlüğü keyifli bir şekilde deneyebilirsiniz. Oyunda birçok ilginç seviye var ve seviyeyi geçmek için çok fazla sabır ve zekaya ihtiyacınız var. Çıngırakların hardal konusunda çok seçici olduğunu ve Dumb Ways to Die’da daha pek çok ilginç şeyin olduğunu öğrenince şaşıracaksınız.

Dumb Ways to Die Para Hileli Mod 32.26.0 Apk İndir 2 – Dumb Ways to Die2 scaled
Dumb Ways to Die Apk Mod

Dumb Ways to Die Apk

Dumb Ways to Die, animasyonlu bir 2D grafik platformudur. Oyun küçük çocuklar için uygundur ve mücadeleyi tamamlamak için birçok harika beceriyi mükemmelleştirmeniz gerekir. Pek çok seviyeden sonra, tren istasyonunuz için tüm karakterlerin kilidini açabilirsiniz. Oyun bağlantıyı destekler, böylece ilginç videoları kolayca paylaşabilir ve arkadaşlarınızın oyununun keyfini çıkarabilirsiniz. Buna ek olarak, Dumb Ways to Die, görünümden aksesuarlara uzanan zengin bir özel envantere sahiptir. Böylece, sayısız yüz özelliği ve aksesuardan kendi Dumb Way karakterinizi yaratırsınız. Ayrıca ödüllü orijinal videoyu izleyerek karakterlerinize hızlıca eğlence katabilirsiniz. Oyun, insanların trenlerin etrafındaki tehlikeli durumlardan veya diğer yaşamı tehdit eden durumlardan kaçınmasına yardımcı olma fikrinden kaynaklanmaktadır. Tost makinesinden çatalla tost almak, piranhaların istila ettiği sularda dans etmek gibi pek çok komik ölüme tanık oluyorsunuz. Oyuncuların bir dizi gülünç mini oyunda hayatta kalmak için telefonlarını eğmeleri, döndürmeleri ve tekrar tekrar basmaları gerekeceğinden, oyun etkileşimi vurgular. Her an dikkatsizlik, ilginç bir ölümü kabul etmek zorundasın. Oyuncu ne kadar uzun süre hayatta tutulursa oyun o kadar hızlı ve agresif olur. Çok aptalca bir ölümden uzak durduğunuzdan emin olmak için birçok şey yapmanız gerekiyor. Oyun, av mevsiminde bir boz ayıyla dalga geçmek veya bir geyik gibi giyinmek arasında seçim yapmanız gerektiği gibi birçok ilginç etkinlik sunuyor. Tüm ölümler her yerde gerçekleşir, oyuncular toplu taşıma araçlarında da ölümlerden kaçınmalıdır. Ölüm sizi bir tren istasyonunun kenarı gibi takip eder; bir tren yolundan araba sürmek. Birden fazla kıyaslama seviyesinden sonra, yeni karakterlerin kilidini açmanın yanı sıra puan paylaşımı ve Twitter’dan paylaşılabilen ekran görüntüleri aracılığıyla mücadeleyi artıracaksınız.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Dumb Ways to Die Para Hileli Mod 32.26.0 Apk İndir

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (121 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Dumb Ways to Die Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Dumb Ways to Die Para Hileli Mod 32.26.0 Apk İndir
Dumb Ways to Die Para Hileli Mod 32.26.0 Apk İndir apk
Şubat 20, 2023 121 MB

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X