Designville APK İndir

İsim DesignVille: Merge & Design… DesignVille: Merge & Design is the most famous version in the DesignVille: Merge & Design series of publisher TAPCLAP
Yayıncı
Tür Arcade
Boyut 100 MB
Versiyon
Mod Version
Güncelleme 1 OCAK
Orjinal Play Store
Android Android Arcade
4 ( 779 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

Designville APK İndir  üniversiteden yeni mezun olan bir mimar olacağınız ve birbirinden güzel evler tasarlayacağınız eğlenceli bir mobil oyundur. Oyunda üniversiteden mezun olduktan sonrasında iş arayışına giriyorsunuz. Robin adındaki çocukluk arkadaşınızla beraber mimarlık ofisi açıyorsunuz ve ilk işinizi alıyorsunuz. Oyunda yapacağınız her tasarım ve seçim için cebinizden para harcamak zorundasınız. Para kazanmak içinse mini oyunlar oynamalısınız. Bu mini oyunlar daha çok eşleştirme teması üzerine kurgulanan oyunlar oluyor. Her tasarımdan yada seçimden önce mini eşleştirme oyununu tamamlamanız gerekiyor. Oyunların başlangıcında “Level Goals” yazısını görmüş olacaksınız. Bu yazının altında eşleştirme oyunundaki hedefiniz yer alacaktır. Diyelim ki burada 10 mavi, 10 da kırmızı kare eşleştirmeniz icap ettiğini görmüş oldunuz. O halde seviyeyi geçebilmek ve mini oyunu tamamlayabilmek için bu eşleştirmeleri yapmalısınız.

Unnamed (4)
Designville APK İndir

Designville APK İndir

Designville içerisindeki mini oyunlarda bütün kareler sağa, sola, aşağı ve yukarı ilerleyebilir. Sadece bu ilerleme yer değiştirmeye sebep olur. Bu yüzden herhangi bir hamle yapmadan önce o hamlenin doğurabileceği neticeları düşünmelisiniz. Aksi halde daha iyi bir konuma geleyim derken hedefinizi başaramaz hale gelebilirsiniz. Yegenlerim, eğer siz de mimar olacağınız ve çocukluk dostunuz Robin ile ev tasarımları yapacağınız bu keyifli oyunu oynamak isterseniz Designville para hileli apk’yı telefonunuza indirebilirsiniz. Bu apk dosyası yardımıyla oyunda sınırsız paranız olacaktır. Böylelikle mini oyunları tamamlamak zorunda kalmadan arzu ettiğiniz seçimi yapabilir ve evleri en güzel şekilde tasarlayabilirsiniz. Şimdiden hepinize iyi oyunlar!

 

APEX Racer APK İndir

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Designville APK İndir

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (100 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın DesignVille: Merge & Design Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Designville APK İndir
Designville APK İndir apk
Şubat 7, 2024 100 MB

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X