Deprem Ağı PRO v13.2.24 Mod Apk İndir

İsim Deprem Ağı PRO… Deprem Ağı PRO is the most famous version in the Deprem Ağı PRO series of publisher Futura Innovation SRL
Yayıncı
Tür Social
Boyut 10 MB
Versiyon 13.2.24
Mod Version 13.2.24
Total installs 10.000+
Güncelleme 24 Şub 2023
Android Android Social
4,4 ( 825 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir


Rate this post

Deprem Ağı PRO v13.2.24 Mod Apk İndir Gerçek zamanlı uyarılar, dünyadaki hemen hemen tüm konumlarda en eksiksiz ve kapsamlı deprem bildirim uygulaması olarak kabul edilir. Bölgenizdeki tüm deprem bilgilerini arar ve alır. Daha sonra kullanıcılara hatırlatmalar, tavsiyeler ve ilgili tüm verileri hızlı bir şekilde gönderir. Sadece bu da değil, aynı zamanda kapalı bir odada doğrudan uzmanlarla konuşma fırsatınız da var.

Uygulama, yaratıcı mobil cihaz üzerinde bulunan ivmeölçer sayesinde çalışmakta, bu sayede kullanıcı kullanıp aktif hale getirdiğinde maksimum verimlilikte çalışmaya başlamaktadır. Gerçek zamanlı olarak, depremleri çok verimli ve doğru bir şekilde tespit edebilir. Özellikle artık uygulama tüm dünyayı kapsadığı için, nerede olursanız olun, depremleri mümkün olan en kısa sürede tespit etmenize yardımcı olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Deprem Ağı PRO Mod Apk İndir

Deprem Ağı PRO v13.2.24 Mod Apk İndir 1 – Deprem Agi2
Deprem Ağı PRO v13.2.24 Mod Apk İndir

KULLANICILARA VERİLEN BİLGİLER
Kullanıcılara depremlerin oluşumunu bildirir ve en detaylı ve spesifik parametrelerle birlikte gelir. Depremin maksimum ve minimum hareket hızı, hareket yönü dahil… Durduğunuz yere kaç dakikada varacağınızı bile. Orada durmayarak, özel bir çok özel bilgi ekleyen ağır uyarılar da veriyor. senin için.

ÇEVRİMİÇİ SOHBETE KATILIN
Earthquake Network Pro, deprem alanında önde gelen uzmanlarla canlı sohbetler yapmanızı sağlar. Burada onlarla sorular hakkında konuşabilir ve devam eden deprem hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Her farklı konum için özel uyarılar ve tavsiyeler verecekler, tehlikeli bir yerdeyseniz bir deprem önleme adresi ekleyecekler. Her şey bu çevrimiçi sohbet odasında görünecek.

Deprem Ağı PRO v13.2.24 Mod Apk İndir 2 – Deprem Agi
Deprem Ağı PRO v13.2.24 Mod Apk İndir

RAPOR ÖZELLİKLERİ SİZİN İÇİN
Her deprem geçtikten sonra, mevcut durumu veya tanık olduğunuz, hissettiğiniz az önce olanları uygulamaya bildirebilirsiniz. Earthquake Network Pro, raporlamanızı yapmanız için bir kategoriye sahiptir. Yalnızca deneyim sahibi olanların anlayabileceği daha gerçekçi verileri güncellememize yardımcı olursunuz. Deneyimleriniz ayrıca hem kendiniz için bir ders olarak hem de dünya çapındaki diğer kullanıcılarla paylaşmak için rapor edilebilir.

PRO VERSİYON SİZE HANGİ PERFORMANSI SAĞLAR?
Genellikle, ücretsiz sürümde metin ve mesaj bildirimleri alırsınız. Yine de, pro sürümüne sahip olduğunuzda, Earthquake Network Pro verileri, uyarıları ve tavsiyeleri doğrudan sesinizden sağlar. Artık her metni okumak için zaman kaybetmeyecek veya paniğe kapılmayacaksınız, ancak şimdi her şey uygun, sadece bildirimi açın, size hatırlatan bir arkadaş gibi ses çıkar. Bu, meşgul olan veya bitmemiş bir işi olan kullanıcıların önemli haberleri kaçırmamasına yardımcı olur.

 

Rating

4

( 4 Votes )
Please Rate!
Deprem Ağı PRO v13.2.24 Mod Apk İndir

No votes so far! Be the first to rate this post.
Apk İndir (10 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Deprem Ağı PRO Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Deprem Ağı PRO v13.2.24 Mod Apk İndir
Deprem Ağı PRO v13.2.24 Mod Apk İndir 13.2.24 apk
Şubat 25, 2023 10 MB

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X