City Island 5 v3.29.0 Mod Apk İndir 2023 – Para/Altın Hileli

İsim City Island 5 - Building Sim … City Island 5 - Building Sim is the most famous version in the City Island 5 - Building Sim series of publisher Sparkling Society - Build Town City Building Games
Yayıncı Sparkling Society - Build Town City Building Games
Tür Simulasyon Oyunları
Boyut 87M
Versiyon 3.27.0
Mod Version 3.27.0
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 15 Nisan 2022
Orjinal Play Store
Android Android Simulasyon Oyunları
4.6 ( 306 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir


Rate this post

City Island 5 Sınırsız Para Hileli Mod Apk, gerçek hayattan sıkıldıysanız ve gerçekçi bir şekilde farklı bir hayat yaşamak istiyorsanız, simülasyon oyunları oynamalısınız, çünkü bunlar tüm sürükleyici varlıklardan ve oyun içi noktalardan oluşan gerçeğe yakın programlar. Bu oyunlar oynamaya hazır bir eğlence türü ve yeni başlayanlar tarafından da çok seviliyor. Yani en iyi simülasyon oyununu arıyorsanız, size en iyi şekilde yardımcı olmak için buradayız. Çok fazla sörf yaptık ve gerçekçi bir şehir kurma deneyimi yaşamak isteyen tüm oyuncularımız için City Island 5’i bulduk.

City Island 5 Sınırsız Para Hileli Mod Apk
City Island 5 Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Project Makeover Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.


Ayrıca, şehir kurma ve ada rekreasyonuna dayalı böylesine sürükleyici bir android oyununun değiştirilmiş versiyonunu da sunuyoruz – City Island 5 MOD APK. Tüm ezici özelliklerden oluşan reklamsız bir android oyunudur. Bu yüzden, aşağıda listelenen indirme bağlantısıyla keyfini çıkarın.

Bu Makaleyi Keşfedin

Android için 1 numaralı ada inşa etme oyunu

City Building oyunları, Google Play Store’da herkesin en sevdiği video oyunlarıdır çünkü bu oyunlar grafik, hikaye ve BGM’ler şeklinde çekicidir. Yani tüm Android şehir kurma oyunları arasında City Island, 5 en iyi seçenektir. Size en iyi animasyon grafiklerini, birinci sınıf varlıkları ve gelişmiş oynanışı sunan kusursuz bir android oyunudur.

Yaklaşık iki yıl önce Sparkling Society tarafından geliştirilmiştir ve ünlü City Island serisinin 5. bölümüdür. Gerçekçi şehirlerde yapabileceğiniz hemen hemen her şeyden oluşur. Burada oyun oynayabilir, kumarhaneler oynayabilir, arabalara binebilir, ayrıca şehirde yaşayan tüm bireylere kolaylık sağlamak için banka ve postane kurabilirsiniz. Ayrıca diğer adaların kilidini de açabilir ve çeşitli zorlukları tamamlayarak imparatorluğunuzu inşa edebilirsiniz.

City Island 5 Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Beş farklı adanın tadını çıkarın

City Island, Google Play Store’daki Adalar üzerine kurulu tek şehir kurma oyun serisidir. Bu tür oyunların çoğu imparatorluklar, hanedanlıklar ve basit kasabalar için yaratıldığından, her ada sevgilisinin talebi üzerine geliştirilmiş gelişmiş bir oyundur. Ada aşıklarından biriyseniz, o zaman bir kez oynamalısınız, çünkü bu oyun size çok çeşitli adalar sunacaktır.

Burada diğer yüzey tipine ve farklı yaşam tarzlarına göre beş farklı adayı deneyimleyebilirsiniz. Buzlu, Ateş ve Orman Adaları da dahil olmak üzere hemen hemen her türlü adayı içerir. Oyunun başında, yeni adaların kilidini açmak için yıldızları inşa etmeniz ve toplamanız gereken basit bir adaya sahip olacaksınız. Bu yüzden yolculuğunuza hemen başlayın ve özgürlüğün ve eğlencenin kilidini açmak için toplayabildiğiniz kadar çok yıldız toplayın.

200’den fazla bina türüyle şehrinizi inşa edin

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi City Island 5 oyunu şehir kurma üzerine kurulu. Yani burada 100’den fazla ev çeşidinden ve diğer tüm gerekli villalardan oluşan 200’den fazla bina tipine sahip olacaksınız. Günümüzde trend olan tüm iyi gelişmiş ve en güncel yaşam tarzlarından oluşan City Island serisinin en gelişmiş versiyonudur.

Burada evler, bankalar, postaneler, apartmanlar, Büyük Evler, Kafeler, fırınlar, Jetski Kiralama, Taverna, Alışveriş Merkezi, Tatil Köyü, Camel Hastanesi, Çiçekçi ve tüm önemli binaların keyfini çıkarabilirsiniz. Ve oyununuzu geliştirmek için aşağıdaki sürümü indirebilir ve şaşırabilirsiniz.

City Island 5 Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Zengin özelliklere sahip yeni City Island Versiyonu

City Island 5’i zaten oynadıysanız, şehirler inşa etmek ve oyundaki tüm adaların kilidini açmak için gereken mücadeleyi bilmelisiniz. Şehirleri yapmak için, sadece seviyeleri tamamlayarak kazanılamayan muazzam para ve altınlara ihtiyacınız var. Ve hiç kimse uygulama içi satın alımlara para harcamak istemez. Bunu göz önünde bulundurarak, City Island 5 için sınırsız avantajlardan oluşan değiştirilmiş uygulamayı oluşturduk – City Island 5 MOD APK.

Mücadele miktarını azaltmak ve eğlenceyi arttırmak için ihtiyacınız olan tek şey bu. City Island 5 MOD APK, düşük veya yüksek düzeyde yapılandırılmış olsun, her tür akıllı telefonda çalışabilir. Ayrıca, bu değişikliği oynamak için akıllı telefonunuzu rootlamanız da gerekmez, çünkü sadece root erişimi olmadan çalışabilir. Bu yüzden sıfır mücadelede olağanüstü avantajlar elde etmek için hemen indirin.

Sınırsız parayla Sonsuz Şehirler inşa edin

City Island 5’te binalar en kritik varlıklardır çünkü bu oyun %100 binalara dayalıdır ve ticari binalar olmadan bile kazanamazsınız. Ancak bu parayı kazanmak için, büyük zaman yatırımı gerektiren birçok zorluk ve etkinliği tamamlamanız gerekiyor.

Yani bu ihtiyacı atlamak ve dünya standartlarında şehrin tadını ücretsiz olarak çıkarmak istiyorsanız, Island 5 MOD APK sizin için en iyi seçenektir. Bu modifikasyon size istediğiniz herhangi bir binayı inşa edebileceğiniz sonsuz para sunacak ve aynı zamanda en sevdiğiniz adaları satın almak için seviyenizi (yıldızlarınızı) artırabilecek.

Sonsuz altınlarla zamanı ileri sar

Kötü veya önemsiz işlere yatırım yaptıktan sonra zaman geri gelmez. İnsanların oyun oynamamasının sebeplerinden biri de budur. Bu oyunlar, farklı binalar inşa etmek için çok sayıda dakikaya ihtiyaç duyduklarında çok çekici ve rahatsız edici. Ancak, zamandan mümkün olduğunca tasarruf etmek için arzu ettiğiniz özellik ile sizi şaşırtmanın zamanı geldi.

City Island 5 MOD APK sınırsız altınlar ile sizlere hizmet vermekte olup bu altınları kullanarak büyük apartmanlar ve bankalar, Aqua Parklar gibi reklamları inşa etme süresini atlayabilirsiniz. Yani indirdikten sonra zamandan tasarruf edebilir, ailenize ve arkadaşlarınıza daha fazla zaman ayırabilir, onları kaybetme şansınızı azaltabilirsiniz. İndirmelisiniz!!

City Island 5 Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Bu oyunda tamamen reklamsız olun

City Island, kolay bir uygulama arayüzünden oluşan kullanıcı dostu bir oyundur. Ancak yine de, birçok oyuncunun oynamasını engelleyen reklam adında bir kriz var. Bunu akılda tutarak ve sizi bu krizden kurtarmak için City Island 5 MOD APK ile karşınızdayız. Sıfır reklamdan oluşan, tek bir banner bile içermeyen reklamsız bir oyundur.

Nihai Karar

Şehir kurma oyunu manyağı mısınız ve bu tür yeni oyunlar oynamayı mı arzu ediyorsunuz? Evet ise, City Island 5 MOD APK’yı deneyelim. Bu canavar oyunu indirdikten sonra kesintisiz bir arayüz ile sınırsız kaynaklara ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Üstelik bir kuruş ödemeden çeşitli VIP özelliklerden faydalanabilir, oyuna daldıktan sonra da yararlanabilirsiniz. Tadını çıkar!!

Rating

5

( 1 Votes )
Please Rate!
City Island 5 v3.29.0 Mod Apk İndir 2023 – Para/Altın Hileli

No votes so far! Be the first to rate this post.
Apk İndir (87M)

İndirmek için şuanda Hazırsın City Island 5 - Building Sim Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

City Island 5 v3.29.0 Mod Apk İndir 2023 – Para/Altın Hileli
City Island 5 v3.29.0 Mod Apk İndir 2023 – Para/Altın Hileli 3.27.0 apk
Haziran 8, 2023 87M

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X