Candy Crush Saga Mod 1.252.3.1 Apk İndir 2023 – Her Şey Sınırsız

İsim Candy Crush Saga … Candy Crush Saga is the most famous version in the Candy Crush Saga series of publisher King
Yayıncı King
Tür Zeka Oyunları
Boyut 90 MB
Versiyon 1.213.0.2
Mod Version 1.213.0.2
Total installs 1,000,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 17 Ekim 2021
MOD Mega Hileli
Orjinal Play Store
Android Android Zeka Oyunları
4.6 ( 733 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

[MOD V1]
 • Tüm Seviyelerin/Bölümlerin Kilidini Açın

[MOD V2]
 • Tüm seviyelerin/bölümlerin kilidini açın
 • canlar azalmaz
 • Sınırsız güçlendirici

[MOD V3]
 • MENÜ MODU
 • 100+ Hareket. “Kök veya Çevrimdışı Tamamla”
 • Sonsuz hayatlar.
 • Tüm seviyelerin kilidini açın.
 • Tüm Bölümlerin Kilidini Açın.
 • Bomba Sayacı 99'a Ayarlandı.
 • Sonsuz Güçlendiriciler.

[MOD V4]
 • 100 Artı Hareket ve Sınırsız Yaşam
 • Bomba Gecikmesi 80
 • Zaman sayacı, tüm zaman seviyeleri için 5 dakikaya değiştirildi
 • Tüm Bölümlerin/Seviyelerin/Dreamworld'ün Kilidi Açıldı
 • baykuş asla ölmez
 • Moonstruck seviyenin sonuna kadar aktif
 • SINIRSIZ LOLLİPOP GÜÇLENDİRİCİ : SATIN AL MESAJINI KAPATMANIZ VE KULLANMANIZ GEREKİR
 • SINIRSIZ ÜCRETSİZ ANAHTAR : SATIN AL MESAJINI KAPATMANIZ VE KULLANMANIZ GEREKİR
 • Fırça güçlendirici mevcut: 1 kez/seviye
 • Her zaman kazanmak
 • Puan Çarpanı: Daha fazla Renk Bombası, Çizgili ve Sarılmış şekerler oluşturun
Rate this post

Candy Crush Saga Hile Apk, (MOD APK, Sınırsız Hareket/Can/Tüm Seviyeler), lezzetli ve göz alıcı şekerlerin yanı sıra binlerce 3’lü eşleştirme mücadelesiyle oyuncuları eğlendirmek için mükemmel bir seçimdir.

Cihazınız için eğlenceli bir oyun türü mü arıyorsunuz? Burada sizi hem çocuklar hem de yetişkinler için süper sevimli bir oyun olan Candy Crush Saga ile tanıştıracağım. Hiç bu tür bir oyun biliyor muydunuz? candy crush saga bölüm hilesi Bu oyunu oynadıysanız bilirsiniz ki bu güzel renklerle oluşturulmuş, rastgele düzenlenmiş ve harika içeriklerle birleştirilmiş köpüklü şekerlerle göz alıcı bir oyundur.


Bu Makaleyi Keşfedin

Candy Crush Saga Mod 1.252.3.1 Apk İndir 2023 – Her Şey Sınırsız

Candy Crush Saga (MOD, Hareketler/Yaşamlar/Tüm Seviyeler) Candy Crush Saga (MOD, Hareketler/Yaşamlar/Tüm Seviyeler)

CANDY CRUSH SAGA HAKKINDA GENEL BAKIŞ

Candy Crush Saga Hile Apk, Google Play mağazalarında çok popüler olan efsanevi bir bulmaca oyunudur. Bu oyun türü oyunculara son derece aşinadır, kaynar ve her yaştan oynanabilir. Candy Crush Saga, düzensiz düzenlenmiş mavi, kırmızı, mor ve sarı renkli bir tahta ile oluşturulur ve oyuncuları şekerleri paralel olarak düzenlemeye zorlar. Oyuna gelince, oyuncular kendi zihinlerini genişletebilir ve geliştirebilirler çünkü oyun, oyuncuların bu zorluğun üstesinden gelmek için dikkatli ve hızlı olmasını gerektirir.

Genel olarak Candy, oyunculara ilginç bir deneyim sunan çekici bir hikayesi olan candy crush saga bölüm geçme hilesi programsız Android ve iOS için oldukça iyi bir oyundur. Kullanıcılar çok basit ve kolay bir şekilde kurabilir ve oynayabilir. KING versiyonundan çıkan oyun, 1 milyondan fazla kurulumla popüler hale geldi ve oyunun harika olduğunu gösteriyor. Oyunda, her seviyede şekerlerin düzenlenmesine hayran kalacaksınız ve zorluklar çok mantıklı bir şekilde ayarlanmış. Ayrıca oyun sırasında her bölümde size verilen sürenin baskısını hissedeceksiniz.

Candy Crush Saga (MOD, Hareketler/Yaşamlar/Tüm Seviyeler) Candy Crush Saga (MOD, Hareketler/Yaşamlar/Tüm Seviyeler)

Candy Crush Saga Altın Hilesi

OYNANIŞ

Candy Crush Saga Hile Apk, Oyun her yaş için tasarlandığından, oynanış basittir; Oyunda oyuncu için detaylı talimatlar olsa da insanların çok fazla dikkat etmesine gerek yok. Oyundaki andan itibaren, oyuncu yetkin ve ustaca oynayabilir. Yine de acele etmemelisiniz her zorluk, zorluk seviyesi ile kademeli olarak artacaktır; 1 seviyesinde izin verilen süre de giderek sınırlı olacaktır. Saatli bombaların sizin için zor bir meydan okuma olduğundan bahsetmiyorum bile, bu yüzden bombalarla karşılaşırsanız onları çabucak yok edin.

Oyuncuların sadece aynı renkteki 3 şekeri birbiriyle hizalanacak şekilde düzenlemesi veya büyük bir yüzeyde patlamak üzere sarılmış bir şeker oluşturmak için 5 şekerle L şeklinde bir şekil oluşturması gerekir. candy crush saga apk son sürüm Çizgili bir şeker var ve tüm yatay veya dikey sütunları aynı yerde süpürecek. Hedefi hızlı bir şekilde tamamlamak için özel şekerleri birlikte oynayın ve düzenleyin. Her oyunda 5 tur oynayabilirsiniz. Tüm turları oynarsanız, Facebook’ta daha fazla arkadaş davet etmeli veya tekrar oynamadan önce 15 dakika beklemelisiniz.

Candy Crush Saga (MOD, Hareketler/Yaşamlar/Tüm Seviyeler)

Candy Crush Saga Mod Son Sürüm Apk İndir 2023

GRAFİK SES

Candy Crush Saga Hile Apk, King tarafından üretilen her oyun, oyuncular için özel bir versiyon olacak; oyundaki her şey mükemmel olacak, en küçük detay bile. Her seviyede kazanmak oyuncular için çok canlı ve çekici. Özel bir sanatsal stil ile göz alıcı grafik arayüzler, oyun anından itibaren oyuncular için etkileyici olacaktır. Görsel efektlerin ayrıntılı ve doygun olma şekli, görünüşe göre seviye hatası yoluyla, Oyun turu nesnelerinin düzenlenmesi daha çeşitli olacaktır.

Dürüst olmak gerekirse, oyun her zaman oyuncular üzerinde tüm sanatsal açılardan iyi bir izlenim bırakıyor. Candy Crush Saga, oyundaki arayüzün yanı sıra ses ayrıntılarını her zaman günceller ve geliştirir. candy crush saga hile 2021 Eşsiz tasarım, canlı ses, oyuncuların kendilerini rahat hissetmelerine ve sonraki seviyeleri fethetmeye devam etmelerine yardımcı olacak. Oyunun en göze çarpan noktası olduğu söylenebilir.

Candy Crush Saga (MOD, Hareketler/Yaşamlar/Tüm Seviyeler)

Candy Crush Saga Hilesi (Herşey Sınırsız)

OYUN ÖZELLİKLERİ

Candy Crush Saga Hile Apk,  şekerleri giderek daha fazla sevmenize ve ezmenize yardımcı olacak. Oyunun özellikleri eşit derecede özeldir ve oyun, oyuncuların eşya satın almasına ve oyunları kullanmasına izin verir. Zorlu mücadeleleri dinleyin ve yüksek puanlar elde ederseniz oyun size çekici hediyeler verecek ve görevi geçmenize yardımcı olacak öğeleri toplayacaksınız.

 

Candy Crush Saga Hile Apk, Ayrıca, oyun aynı zamanda en iyi oyuncuların bir sıralamasına da sahiptir. Oyuncular, kişisel Facebook hesaplarına çok hızlı bir şekilde bağlanarak bir hesap açabilirler. Facebook arkadaşlarınızla oynayabilir ve her arkadaşlarınızın numaralarını ve seviyelerini buradan görebilirsiniz. 500’den fazla seviye ile oyuncular sınırsız zorlukların üstesinden gelmekten keyif alabilirler.

Candy Crush Saga Hile Apk, Herkes için son derece favori bir oyun türü olacak ve tüm zorluklarda tutkumdan zevk alıyorum. Oyun oynamak yalnızca sizi eğlendirmekle kalmaz, aynı zamanda oyuncunun çevikliğini de geliştirir. Basitliği ve oynama kolaylığı nedeniyle bu, tüm oyuncular için harika bir oyun olacak – ilginç ve ödüllendirici deneyimlere sahip olma deneyimi.

Rating

4.3

( 3 Votes )
Please Rate!
Candy Crush Saga Mod 1.252.3.1 Apk İndir 2023 – Her Şey Sınırsız

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (90 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Candy Crush Saga Ücretsiz Apk İndir

 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Candy Crush Saga Mod 1.252.3.1 Apk İndir 2023 – Her Şey Sınırsız
Candy Crush Saga Mod 1.252.3.1 Apk İndir 2023 – Her Şey Sınırsız 1.213.0.2 MOD
Mayıs 21, 2023 90 MB

Mod İçeriği:

Mega Hileli

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X