Attack Hole – Kara Delik Para Hileli Mod Apk İndir

İsim Attack Hole - Kara Delik Oyunu… Attack Hole - Kara Delik Oyunu is the most famous version in the Attack Hole - Kara Delik Oyunu series of publisher Homa
Yayıncı
Tür Arcade
Boyut 81 MB
Versiyon 1.0.18
Mod Version 1.0.18
Total installs 10.000.000
Güncelleme 17 Şub 2023
Android Android Arcade
4,2 ( 220 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

Attack Hole APK, öngörülen bir zaman çizelgesi içinde bir kara deliği kollarını yutması için yönlendirirken el becerinize ve reflekslerinize meydan okuyan gündelik bir oyundur. Amacınız farklı silahları istiflemek ve onları barışınızı tehdit eden bir deve karşı kullanmak olmalıdır.

Bu kulağa yeterince basit gelse de, saat ilerlemeye devam ederken yüksek konsantrasyon ve acil kararlar gerektirecektir. Bir saniyelik dikkatsizlik bile size pahalıya mal olur.
Görevinizi kolaylaştırmak için kara deliği hızlandırmak veya süre sınırını artırmak için özel güçler kullanabilirsiniz. Bu size art arda silah toplamak ve düşmanınızı yok etmek için gerekli gücü toplamak için ihtiyacınız olan avantajı sağlayacaktır.

Genel olarak, bu oyun siz kara deliği özenle hareket ettirirken sizi tetikte tutacak. Sizi oyunun içine çeken ve gerçek hayattaki gibi bir deneyim sunan canlı renkler, net grafikler ve gerçekçi ses efektleriyle tasarlanmıştır. Android için Attack Hole MOD APK’sını indirin ve düşmana karşı becerilerinizi sergileyin.

Attack Hole - Kara Delik Para Hileli Mod Apk İndir 1 – Attack Hole Kara Delik Oyunu Mod Apk2 scaled
Attack Hole – Kara Delik Para Hileli Mod Apk İndir

Attack Hole – Kara Delik Mod Apk

Bu oyun, Zombie Defense War Z Survival, City Defense Crowd Control, Merge Master Dinosaur Monster, Zombie Raft ve Farm Land gibi diğer popüler oyunların geliştiricisi olan Homa tarafından sunulmaktadır. Basit oyun mekaniklerine ve ustalaşması kolay kontrollere sahiptir.

Ek olarak oyun, oyun deneyiminizi sakinleştirici ve huzurlu hale getiren bir ASMR efektine sahiptir. Renkli grafikleri ve hipnotik ses efektleri, onu rahatlamak ve gevşemek için mükemmel kılar.

Daha da iyisi, oyunun kontrolleri sorunsuz ve duyarlı bir oyun için tasarlanmıştır. Oynamak için herhangi bir özel beceriye ihtiyacınız olmayacak. Gözünüzü kara deliğin üzerinde tutabildiğiniz ve hareketlerini kontrol edebildiğiniz sürece, hazırsınız!

Attack Hole - Kara Delik Para Hileli Mod Apk İndir 2 – Attack Hole Kara Delik Oyunu Mod Apk scaled
Attack Hole – Kara Delik Para Hileli Mod Apk İndir

Attack Hole – Kara Delik Oyunu Nasıl Oynanır?

Bu oyun basit bir önermeye dayanmaktadır – ekran boyunca bir kara deliğe rehberlik etmek, silahları ve diğer nesneleri toplamak. Yeterli silah olacak olsa da, zamanlayıcı işlemeye devam ediyor ve onları toplamakta hızlı olmalısınız.

Amacınız, süre dolmadan önce yeterince silah toplamak olmalıdır. Süre dolduğunda, kara delik toplanan tüm öğelerle birlikte geri çekilecek ve bunları düşmanınıza karşı kullanabileceksiniz.

Rating

4.5

( 4 Votes )
Please Rate!
Attack Hole – Kara Delik Para Hileli Mod Apk İndir

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (81 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Attack Hole - Kara Delik Oyunu Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Attack Hole – Kara Delik Para Hileli Mod Apk İndir
Attack Hole – Kara Delik Para Hileli Mod Apk İndir 1.0.18 apk
Şubat 20, 2023 81 MB

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X