APEX Racer APK İndir

İsim APEX Racer… APEX Racer is the most famous version in the APEX Racer series of publisher PIXELDEV GAMES
Yayıncı
Tür Yarış Oyunları
Boyut 250 MB
Versiyon
Mod Version
Güncelleme 4 ŞUBAT
Orjinal Play Store
Android Android Yarış Oyunları
4 ( 973 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

Apex Racer

Apex RacerHile Apk kullanımıAPEX Racer hileli apk’da gerçek parayla mağazadan alışveriş yapıyormuş benzer biçimde ücretsiz satın alma yapabilrisiniz. Ödeme penceresi göründükten sonrasında geri tuşuna basarak ödemeyi kapatın.

APEX Racer MOD APK İNDİR

Unnamed (2)
Apex Racer

Apex Racer Nasıl İndirilir ?

APEX Racer, px grafiklere haiz bir drag yarış oyunudur. PIXELDEV GAMES şirketinin geliştirdiği bu oyuna ilk girişinizde bir kullanıcı adı belirtip profilinizi oluşturuyorsunuz. Serüven ilk başlarda garajda başlıyor burada size başlangıç için verilen arabayı kullanarak birinci yarışınıza katılıyorsunuz. Drag yarış oyunu olduğu için sağ taraftan bakan bir kamera açısı ile oynuyorsunuz. Burada amacınız dengeli bir şekilde kalkış yapmak ve doğru zamanlarda vites yükseltmektir. Otomobilinizin devrini denetim ederek en doğru anda vites yükseltmeyi yapmalısınız. Bu sayede aracınızı çok daha hızlı bir şekilde ivme alacaktır. Aracın haiz olduğu potansiyelin tamamını kullanmak için iyi bir sürücü olmak gerekiyor.

 

Unnamed
Apex Racer

APEX Racer oyununun her yeni bir yarışınızda daha güçlü rakiplerle karşı karşıya geliyorsunuz. Oyunda yarıştığınız bölge ve harita hiçbir süre değişmiyor. Bu aşamada oyunun birazcık sıkıcı bulunduğunu söylemekte fayda var. Piksel grafiklere haiz olsa da gerçek hayatta bulabileceğiniz bir çok arabayı bu oyunda da görebiliyorsunuz. Yani kalitesiz sayılabilecek bir görüntü olsa da aslına arabaları tanıyacaksınız. Yeni otomobiller satın alabilirsiniz ve bu otomobillerin dışını kendi modifiye zevkinize bakılırsa değiştirebiliyorsunuz yegenlerim. Sizlere vermiş olduğum APEX Racer para hileli mod apk’yı indirirseniz en güçlü arabaları ilk yarışınızdan sonrasında satın alabilirsiniz. Bu sayede siz bitişe ulaşmış olduğunızda rakibiniz henüz yolu yeni yarılamış olacaktır. keyifli yarışlar!

 

Doğan Simulator 2 APK İndir

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
APEX Racer APK İndir

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (250 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın APEX Racer Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

APEX Racer APK İndir
APEX Racer APK İndir apk
Şubat 7, 2024 250 MB

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X